Recenze elektronické tužky od Albi

Rate this post
Vzhledem k tomu, že povětšinou přinášíme recenze produktů určených pro dospělé, rozhodli jsme se tentokrát, že se zaměříme spíše na děti. Proto jsme se pustili do zkoumání dětského světa. Test jakékoliv hračky nám nepřišel zrovna jako nejvhodnější volba, ale vyhrála hra v kombinaci se vzděláním. Dnes vám přinášíme recenzi elektronické tužky od Albi, která v posledních týdnech a měsících zažívá opravdový boom.

Jestliže nevíte, zda takovou věc pořídit svým dětem, možná vám na tuto otázku odpoví následující řádky.

Objednali jsme elektronickou tužku od Albi

Ještě, než se pustíme do vysvětlování toho, co je to vlastně elektronická tužka od Albi, nastíníme vám to, co obdržíte v objednaném balíčku. Ať už si objednáte jakoukoliv sadu dostupnou na internetu, většina balení bude podobná. Základem všeho je tedy elektronická tužka od Albi, jejíž součástí je nabíječka a USB kabel.

Kromě toho nám dorazil také přehledný průvodce kouzelným čtením. Nechyběly ani samolepky MP3 přehrávače a samolepky s ovládáním hlasitosti.

Fungování elektronické tužky

Jestliže jste o elektronické tužce od Albi ještě neslyšeli, pak stojí za zmínku malé představení. Jde o malé elektronické zařízení v podobě tužky, které přiložíte na odpovídající místo hrací plochy nebo naučné knihy a z tužky se začnou ozývat zvuky prezentující danou věc. Vzhledem k tomu, že tužka je poměrně univerzální, lze ji využít nejenom ke hraní nejrůznějších her, ale také k předčítání pohádek, pouštění hádanek a k prezentaci hlavolamů.

Právě není je vhodné zmínit, že neexistuje pouze jediné balení elektronické tužky od Albi. Na trhu můžete narazit na spoustu variant a odlišnými podklady. Po pořízení tužky pak můžete svým dětem dokupovat odlišné doplňky.

 • Nejrůznější hry
 • Mluvící puzzle
 • Večerníčky a pohádky
 • Kouzelné čtení ze světa zvířat, lidé, zemí a mnohých dalších témat

Pořízení elektronické tužky od Albi je tedy vstupní branou do takového interaktivního světa, ve kterém se budou děti vzdělávat, načerpávat nové vědomosti a zároveň si budou hrát, hádat, luštit a podobně.

Technické parametry tužky

Recenze elektronické tužky od Albi vám ještě prozradí, jaké zařízení vám vlastně dorazí domů. V tomto případě přišla tužka s Li-ion baterií o kapacitě 365 mA, což zaručuje celkem zajímavou výdrž při běžném používání. Pokud jde o nabíječku, tak má parametry 500 mA. Součástí tužky je pochopitelně i vysoko rychlostí připojení za pomoci USB 2.0.

Vestavěná paměť je nějakých 8 GB. Počítat však musíte s tím, že k dispozici vám bude nějaké 4 GB. Nechybí ani konektor pro připojení sluchátek, což oceníte v okamžiku, kdy chcete, aby si dítě hrálo, ale zároveň vás zvuky z tužky nerušilo třeba při práci. Jednoduše mu dáte na hlavu sluchátka, která připojíte k elektronické tužce od Albi.

Příjemné je také to, že vnitřní kapacitu paměti můžete rozšířit díky integrovanému slotu na paměťovou kartu. Podporována je paměťová karta do celkové velikosti 16 GB, takže nahrávat si můžete mnohé další zvuky, hry, pohádky a podobné věci. Hlasy vycházející z elektronické tužky pochopitelně patří oblíbeným hercům a dabérům, takže vše se krásně poslouchá.

Výhody elektronické tužky od Albi:

 • Jednoduchost použití, což odpovídá použitelnosti u dětí od tří let věku.
 • S tužkou si můžete hrát více dětí najednou, třeba v rámci společenských her.
 • Kvalitní zpracování a vysoké odolnost vnějšího obalu.
 • Tužku využijete se všemi knihami označenými jako „Kouzelné čtení“.
 • Velký výběr doplňkového sortimentu v podobě knížek.

Nevýhody elektronické tužky do Albi:

 • Pro někoho může jít o vyšší vstupní investici v podobě tužky.
 • Některé specifické naučné knihy mohou stát více peněz.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.